Blog


Monitoring wizyjny to dziedzina, która dynamicznie się zmienia. Co w niej nowego? Sprawdź na naszym blogu! Czekają wiadomości i porady praktyczne.


Rejestratory do kamer IP

Rejestratory do kamer IP

Nowoczesne technologie, wykorzystywane do budowania niezawodnych systemów monitoringu wizyjnego, dają gwarancję wysokiego poziomu bezpieczeństwa na terenie obiektów o różnym charakterze. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są kamery IP, które skutecznie wypierają modele analogowe. Dzieje się tak z dwóch powodów ? po pierwsze ceny nowoczesnych kamer sieciowych są coraz bardziej przystępne. Po drugie - według wielu specjalistów są to rozwiązania o wiele skuteczniejsze.

Czytaj więcej

Kamery AHD - doskonała jakość obrazu

Kamery AHD - doskonała jakość obrazu

Monitoring z roku na rok staje się coraz bardzie precyzyjny. Oko kamery jest w stanie zarejestrować wiele detali, a wysoka jakość nagrania umożliwia bardzo szczegółową identyfikację. Każda scena może być dokładnie prześledzona, klatka po klatce, ustalenie przebiegu zdarzeń nie nastręcza więc żadnych trudności. Bezbłędna identyfikacja osób możliwa jest dzięki uchwyceniu szczególnych cech twarzy czy ubioru.

Czytaj więcej

Gdzie montować kamery przemysłowe?

Gdzie montować kamery przemysłowe?

Kamery przemysłowe pozwalają na wzmocnienie ochrony na terenie obiektów różnego rodzaju. Systemy monitoringu wizyjnego montowane są coraz częściej i chętniej, a nowoczesne technologie, wykorzystywane przy ich produkcji są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednak by kamera, nawet ta najwyższej jakości, wyposażona w najnowocześniejsze funkcje, spełniała swoje zadanie, musi zostać odpowiednio zainstalowana. Jeśli inwestujemy w drogi system nie możemy na pewno oszczędzać na montażu. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która zatrudnia fachowców z wiedzą i doświadczeniem w branży.

Czytaj więcej

Jak wybierać firmy, montujące kamery?

Jak wybierać firmy, montujące kamery?

Bezpieczeństwo zapewniane przez kamery przemysłowe jest na wagę złota. Szczególnie teraz, kiedy coraz więcej pojawia się zagrożeń ze strony innych osób. Fakt, że firmy mają coraz więcej zamówień na montaż kamer przemysłowych, jest dowodem tego, że dbamy i cenimy swoje bezpieczeństwo. Jeżeli i ty chcesz aby twoja nieruchomość była lepiej chroniona, powinieneś znaleźć taką firmę, która szybko i skutecznie wykona montaż kamer. Po czym ją rozpoznać? Mamy kilka wskazówek, które mogą w tym pomóc. Wybieraj takie firmy, które istnieją na rynku już od wielu lat. Powinny one móc pochwalić się referencjami, wystawionymi przez zadowolonych klientów. Dla ciebie będzie to dowód, że prawidłowo wykonują swoją pracę.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami


Nie udało Ci się znaleźć zestawu dla siebie albo masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy i przygotujemy indywidualną ofertę!

ul. Erazma Ciołka 17
01-445 Warszawa

+48 22 532 69 40

Zostaw wiadomość